Aktualności

Gala pełna atrakcji

17 CZE 2024
godz: 09:52


W minioną sobotę, 15 czerwca, w Zajeździe TUR w Niestumiu odbyła się gala konkursu letniego dla dzieci pt. "Moje Wymarzone Wakacje". Konkurs zorganizowany został przez naszą firmę już po raz drugi i skierowany był do dzieci naszych pracowników. Podobnie, jak w przypadku konkursów świątecznych z każdym rokiem liczba zgłoszeń rośnie, co jest dla nas powodem do radości! W tej edycji wzięło udział blisko 250 dzieci, ze wszystkich zakładów Cedrob S.A.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną, w której przedstawili swoje wyobrażenia na temat idealnych wakacji. Swoje marzenia obrazowali za pomocą różnorodnych technik plastycznych m.in. malowanie kredkami, flamastrami, czy farbami. Inni wykorzystali bibułę, wycinanki, a bardziej pomysłowi postawili na typowe pamiątki z wakacji, jak piasek czy muszelki. Ważne było, aby prace były wykonane samodzielnie i odzwierciedlały indywidualne wyobrażenia uczestników na temat idealnych wakacji – wymarzonych miejsc, krajobrazów, osób, zwierząt, a nawet abstrakcji, oddających emocje związane z idealnymi wakacjami.

Jury konkursu oceniało m.in. kreatywność, pomysłowość, estetykę wykonania oraz zgodność pracy z tematem konkursu. Nagrody oraz wyróżnienia zostały wręczone osobiście przez Włodzimierza Bartkowkiego, Wiceprezesa Cedrob S.A.

- Wysoka frekwencja podczas sobotniego wydarzenia jest dla nas najlepszym dowodem na to, że tego typu imprezy są niezwykle potrzebne i oczekiwane przez najmłodszych. Cieszymy się, że możemy im je zapewnić i stworzyć niezapomniane chwile pełne radości i wzruszeń, podkreślił Włodzimierz Bartkowski.Zwycięzcy konkursu:

Kategoria wiekowa do 8 lat: 

  • I miejsce: Jakub Dymkowski
  • II miejsce: Oskar Brodowicz
  • III miejsce: Lena Krystecka

Wyróżnienia: Aleksander Krzyśpiak, Krzysztof Werliński, Emilia Orłowska, Emilia Stawińska, Dominik Wojciechowski, Nadia Bednarska 


Kategoria wiekowa 9-12 lat: 

  • I miejsce: Olena Jeznach
  • II miejsce: Antoni Golacik
  • III miejsce: Laura Stancel

Wyróżnienia: Alan Myszkowski, Jan Urbański, Alicja Wierzchowska, Roksana Paprocka, Alicja Kruszewska, Paulina Żabowska


 - Sobotnia gala finałowa konkursu pt. „Moje wymarzone wakacje” okazała się wyjątkowo udanym wydarzeniem. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w imprezie i zaprezentowanie swoich talentów. Gratulujemy im sukcesów, życząc dalszego rozwoju swoich pasji.

- podkreśliła Anna Wiśniewska, kierownik Działu promocji i Reklamy


Finałowa gala konkursu plastycznego "Moje Wymarzone Wakacje" okazała się prawdziwym świętem wyobraźni, kreatywności i talentów najmłodszych. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Na dzieci czekało wiele animacji oraz atrakcji. Dmuchany plac zabaw, liczne gry ruchowe, konkursy z nagrodami, muzyka i tańce, a także pyszne jedzenie i napoje dopełniły wyjątkowości tego dnia. Szczególną furorę zrobiła ciuchcia, która woziła gości po terenie ośrodka. Przejazd nią cieszył się dużą popularnością, a po powrocie dzieci mogły skosztować wyśmienitych lodów, serwowanych z lodowego roweru oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z mega maskotką.

Radość i uśmiechy na twarzach najmłodszych były najlepszym dowodem na to, że impreza była znakomitą zabawą.
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki..