Aktualności

Najlepsi hodowcy kaczek i gęsi wyróżnieni przez Duck Goose Poland

29 LIS 2023
godz: 15:17

– Kolejny rok z rzędu nagrodziliśmy najlepszych w Polsce hodowców kaczek i gęsi. Za hodowlą tych gatunków drobiu przemawia interesujący biznes, ale i ogrom tradycji kuchni staropolskiej. To także skojarzenie z niepowtarzalnym smakiem i walorami odżywczymi mięsa z kaczki oraz gęsi – mówi Piotr Pikus, kierownik działu kontraktacji drobiu wodnego Duck Goose Poland, zakładu Cedrob S.A. W ostatnich dniach odbyły się spotkania z najlepszymi hodowcami drobiu wodnego w Polsce. Wzięło w nich udział ponad 200 kontrahentów Duck Goose Poland (DGP). Była to okazja do podsumowania rocznych wyników produkcyjnych oraz strategicznych planów rozwoju i działania na kolejne 12 miesięcy. Ponadto zaproszeni goście uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych z zakresu Bioasekuracji oraz dobrostanu.

Czytaj więcej

Rozpoczęto cykl szkoleń „Cedrob Avi Akademia”

30 PAŹ 2023
godz: 08:38

Medycyna weterynaryjna jest dziedziną, która rozwija się bardzo dynamicznie Nowe technologie, metody leczenia i diagnostyki pojawiają się na rynku z dużą częstotliwością.

Czytaj dalej

Grupa Cedrob w kuchni świata. Targi ANUGA 2023

17 PAŹ 2023
godz: 12:43

Międzynarodowa współpraca branży spożywczej w kontekście przyszłości konsumpcji, zrównoważonego rozwoju, mającego m.in. na celu likwidację głodu i niedożywienia, a także wymiana know-how to główne wątki Targów Przemysłu Spożywczego ANUGA 2023.

Czytaj dalej

Polskie święto plonów

21 SIE 2023
godz: 11:25

Dożynki to polskie święto plonów, obchodzone tradycyjnie w sierpniu lub wrześniu, po zakończeniu żniw. Święto to ma bogatą tradycję, sięgającą czasów przedchrześcijańskich.

Czytaj dalej

Docenienie transparentności Cedrob

31 MAR 2023
godz: 13:39

Firma Cedrob podpisała 28 marca 2023 roku umowę z Krajową Administracją Skarbową w ramach Programu Współdziałania. Dołączyła tym samym do wąskiego grona firm o najwyższych standardach i procedurach podatkowych w Polsce. To docenienie rzetelności podatkowej i podkreślenie wzajemnego zaufania.

Czytaj dalej

Podsumowanie konkursu „Wykonaj własnoręcznie kartkę wielkanocną”

31 MAR 2023
godz: 13:32

W dniu 30 marca w ciechanowskim kinie Łydynia odbyła się gala podsumowująca tegoroczną edycję konkursu „Wykonaj własnoręcznie kartkę wielkanocną” dla dzieci pracowników Cedrob S.A.

Czytaj dalej

Najpiękniejszy koszyczek – konkurs dla szkół

31 MAR 2023
godz: 13:17

Koszyczek wielkanocny to nieodłączny symbol wielkanocny. Firma Cedrob po raz kolejny zorganizowała konkurs dla szkół, który zachęca do kultywowania tej pięknej tradycji.

Czytaj dalej

Własne gospodarstwo było moim marzeniem

07 LUT 2023
godz: 12:58

Od czterech lat firma Cedrob S.A. intensywnie rozwija produkcję kaczek w Polsce. W tym okresie zakupiła ubojnię drobiu w Kutnie, którą aktywnie modernizuje i dostosowuje do uboju drobiu wodnego. W ubiegłym roku przejęła również zakłady wylęgowe Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej Drob S.A. i rozpoczęła intensywne prace nad rozwojem bazy hodowlanej.

Czytaj dalej
Kolejna strona newsów
Ilość newsów: 08 z 42
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki..