Aktualności

„Wielkanocny koszyczek z pisankami” – edycja 2024

25 MAR 2024
godz: 15:06

Koszyczek z wielobarwnymi jajkami i różnym potrawami przeznaczonymi do poświęcenia to nieodłączny symbol świąt Wielkiej Nocy. „W Wielką Sobotę ognia i wody naświęcić, bydło tym kropić i wszystkie kąty w domu” – pisał Mikołaj Rej w połowie XVI wieku. Wedle ludowych przekazów święcenie darów Bożych miało i ma zapewnić dostatek oraz urodzaj. W tę przepiękną tradycję po raz kolejny wpisała się nasza firma, organizując konkurs dla placówek oświatowo-wychowawczych z terenu północnego Mazowsza pod hasłem „Wielkanocny koszyczek z pisankami”.

Czytaj więcej

Znamy laureatów konkursu „Wykonaj kartkę wielkanocną”

25 MAR 2024
godz: 14:52

Wielkanoc to poza głębokim wymiarem religijnym – radości ze zmartwychwstania Zbawiciela – również czas spotkań w gronie najbliższych, wspólnego spędzania czasu i wyjątkowej okazji do składania sobie życzeń.

Czytaj dalej

Jak Cedrob S.A. i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie stworzyły wzorcowe studia dualne

04 MAR 2024
godz: 09:16

Można przyjąć, że Cedrob S.A. i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski (UWM) w Olsztynie połączyły biznes z nauką i stworzyły wspólnie coś na kształt „wyższej szkoły praktycznej”.

Czytaj dalej

Organizacja spotkań z hodowcami kaczek i gęsi – korzyści dla wszystkich

13 LUT 2024
godz: 15:10

W ostatnim czasie można zaobserwować wyraźny wzrost znaczenia hodowli kaczek i gęsi w Polsce. Wraz z tym trendem ewoluują również standardy utrzymania drobiu wodnego, które stawiają przed hodowcami oraz producentami mięsa wiele wyzwań.

Czytaj dalej

Najpiękniejsze ozdoby choinkowe autorstwa dzieci naszych pracowników

15 GRU 2023
godz: 11:24

Już po raz 7. rozstrzygnęliśmy konkurs na najpiękniejsze i najbardziej oryginalne dekoracje choinkowe przygotowane przez dzieci pracowników naszej firmy.

Czytaj dalej

Najlepsi hodowcy kaczek i gęsi wyróżnieni przez Duck Goose Poland

29 LIS 2023
godz: 15:17

– Kolejny rok z rzędu nagrodziliśmy najlepszych w Polsce hodowców kaczek i gęsi. Za hodowlą tych gatunków drobiu przemawia interesujący biznes, ale i ogrom tradycji kuchni staropolskiej.

Czytaj dalej

Rozpoczęto cykl szkoleń „Cedrob Avi Akademia”

30 PAŹ 2023
godz: 08:38

Medycyna weterynaryjna jest dziedziną, która rozwija się bardzo dynamicznie Nowe technologie, metody leczenia i diagnostyki pojawiają się na rynku z dużą częstotliwością.

Czytaj dalej

Grupa Cedrob w kuchni świata. Targi ANUGA 2023

17 PAŹ 2023
godz: 12:43

Międzynarodowa współpraca branży spożywczej w kontekście przyszłości konsumpcji, zrównoważonego rozwoju, mającego m.in. na celu likwidację głodu i niedożywienia, a także wymiana know-how to główne wątki Targów Przemysłu Spożywczego ANUGA 2023.

Czytaj dalej
Kolejna strona newsów
Ilość newsów: 08 z 47
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki..