Co 5. kurczak na polskim stole jest nasz

Liczne inwestycje w rozwój wzmocniły naszą pozycję w branży, zapewniając 19% udział w rynku. Produkcja w zakładach Cedrob odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami. Innowacyjne rozwiązania technologiczne wdrażane i stosowane w nowych obiektach stawiają Cedrob w czołówce przedsiębiorstw inwestujących w rozwój na skalę globalną, które wytyczają kierunek rozwoju dla branży drobiarskiej.Rosnącą popularność wśród polskich konsumentów mięso z kurczaka zawdzięcza walorom odżywczym, doskonałemu smakowi, łatwej obróbce i bogactwu kulinarnych zastosowań, na czele z przepisami kuchni tradycyjnej.


Dziś Cedrob jest największym polskim producentem mięsa drobiowego. Na sukces spółki Cedrob S.A. wpłynęła z pewnością integracja pionowa, zachowanie bezpieczeństwa produktu poprzez identyfikowalność na każdym etapie produkcji oraz zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw oraz efektywna strategia kosztowa. 


Nasze zakłady produkcyjne na tle konkurencji wyróżnia zdecydowanie umiejętność identyfikowalności na każdym etapie produkcji. W procesie planowania opieramy się na analizie Big Data, co umożliwia prognozowanie w krótkim i długim okresie wielkości produkcyjnych. Nie bez znaczenia pozostają innowacyjne rozwiązania w postaci tzw. Overall Equipment Efficiency, wskaźnika całkowite efektywności urządzeń, pozwalający na efektywne wykorzystanie zasobów. Ważnym czynnikiem sukcesu jest także zarządzanie kosztami poprzez controlling.

Nowoczesność i nowe technologie to jedyna droga, by produkować żywność, która zaspokoi rosnącą światową populację. Cedrob to jeden z liderów nowoczesnych technologii w branży.

CEDROB W POLSCE I NA ŚWIECIE

Te liczby zobowiązują

Jesteśmy obecnie największą polską firmą w branży mięsnej w kraju, a dzięki aktywnej polityce inwestycyjnej uruchamiamy kolejne zakłady, wdrażamy nowoczesne technologie oraz poszerzamy ofertę produktową. W konsekwencji możemy zdobywać kolejne rynki i piąć się w rankingu największych producentów mięsa w Europie, a także na świecie. Z kolei wdrażanie unikatowych rozwiązań, wytycza kierunki rozwoju dla innych podmiotów w tym sektorze.

ZAJMUJEMY 14. MIEJSCE W EUROPIE POD WZGLĘDEM WIELKOŚCI PRODUKCJI DROBIU. ZATRUDNIAMY PONAD 5 TYS. OSÓB I WSPÓŁPRACUJEMY Z TYSIĄCAMI ROLNIKÓW I SETKAMI PRZEDSIĘBIORCÓW.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki..