PASZE

Innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość asortymentu i indywidualne podejście do klienta. Uczciwość i szacunek do polskiej tradycji oraz wymagającej ogromu poświęceń trudnej pracy rolnika to wartości, które od zawsze wskazują zakres działań podejmowanych przez Cedrob Pasze. Stąd też regularnie pojawiające się coraz to nowe udogodnienia i atrakcyjne oferty kierowane w stronę naszych Klientów.

Cedrob Pasze

Dbałość o jakość naszych pasz to klucz do sukcesu

Cedrob Pasze to ekspert w żywieniu drobiu i trzody chlewnej, czołowy producent mieszanek paszowych oraz pionier w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań żywieniowych.

W bogatym katalogu ofertowym Cedrob Pasze proponuje swoim Klientom pasze dla wszystkich gatunków drobiu, trzody chlewnej a dla producentów płodów rolnych atrakcyjne stawki skupu zbóż. Rozwiązania, które Cedrob Pasze proponuje swoim Klientom i Kontrahentom zyskują coraz szerszą grupę zwolenników.

OD LAT UMACNIAMY SILNĄ POZYCJĘ W GRUPIE
POLSKICH PRODUCENTÓW PASZ

Dziś już co ósmy hodowca drobiu w Polsce korzysta z asortymentu oferowanego przez Cedrob Pasze, a grupa polskich rolników regularnie współpracująca z Cedrob Pasze w ramach dostawy surowca stanowi dziś liczbę blisko 10 000.

co oferujemy

WYRÓŻNIKI NASZYCH
PRODUKTÓW
Oferta

PASZE DLA hodowców drobiu

Właściwie dobrany surowiec przeznaczony do produkcji pasz daje gwarancję całkowicie bezpiecznego i optymalnego produktu finalnego. i optymalnego produktu finalnego.

Dowiedz się więcej
Oferta

PASZE DLA hodowców TRZODY CHLEWNEJ

Zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają uzyskiwać mieszanki paszowe wysokiej jakości, efektywne w hodowli i bezpieczne dla spożywających je zwierząt.

Dowiedz się więcej
Oferta

SKUP ZBÓŻ! Zostań naszym dostawcą!

Jesteś rolnikiem? Szukasz sprawdzonego i zaufanego partnera w biznesie ? Jesteś zainteresowany długotrwałą współpracą z partnerem o ugruntowanej pozycji na rynku?

Dowiedz się więcej


Uczciwy i stabilny partner

OD ZIARNA DO STOŁU

PRZY RODZINNYM STOLE

WSPÓLNE ZAUFANIE

Z TROSKĄ O ZDROWIE

Z TROSKĄ O JAKOŚĆ

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki..