Aktualności

Najpiękniejsze ozdoby choinkowe autorstwa dzieci naszych pracowników

15 GRU 2023
godz: 11:24


Już po raz 7. rozstrzygnęliśmy konkurs na najpiękniejsze i najbardziej oryginalne dekoracje choinkowe przygotowane przez dzieci pracowników naszej firmy. Można już zatem mówić o narodzinach naszej tradycji w przebogatej palecie polskich zwyczajów towarzyszących świętom Bożego Narodzenia.

Konkurs na ozdobę choinkową cieszy się coraz większą popularnością. W 2019 roku udział w nim wzięło 112 dzieci, w 2022 roku już 320, a w 2023 roku aż 530! Otrzymaliśmy zgłoszenia z całej Polski. Otrzymaliśmy prace wykonane w dowolnej technice i z dowolnego materiału. Wśród nich są tradycyjne bombki, łańcuchy, aniołki, gwiazdy, ale także bardziej nowoczesne i niekonwencjonalne projekty.


- Cieszymy się niezmiernie, że po raz kolejny udało nam się rozbudzić chęć, wyobraźnię i inwencje twórczą u tak wielu dzieci. To dla nas ogromny sukces. Konkurs to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych, ale także do pomocy potrzebującym. W tym roku bowiem wszystkie ozdoby zostaną przekazane na kiermasz charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na wsparcie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Socjalizacyjnej w Ciechanowie. 

Anna wiśniewska, kierOwnik Działu Promocji i Reklamy


Na konkursowe zaproszenie odpowiedzieli najmłodsi ze wszystkich naszych zakładów: od Ujazdówka, Rypina, Ligoty, przez Niepołomice, Mławę i Bieżuń. Pomysłowość małych artystów nie znała granic. Do siedziby firmy docierały niepowtarzalne pierniki, aniołki, bałwanki, choinki renifery i inne ciekawe symbole świąt, wykonane z bibuły, wacików, owoców, przygotowane z makaronu czy wyrzeźbione z drewna.

Wszyscy uczestnicy świątecznej rywalizacji otrzymali paczki ze słodyczami. Konkurs zwieńczyła uroczysta gala, która odbyła się w Sali zabaw PlayCity w Centrum handlowym Mrówka w Ciechanowie. Podczas tego kolorowego spotkania nie mogło oczywiście zabraknąć Świętego Mikołaja, kolęd, wszelakich atrakcji i wszechobecnej zabawy.

Łącznie wyłoniono dziewięcioro konkursu w trzech kategoriach wiekowych, którzy otrzymali vouchery do sklepów SMYK i sieci Empik. Ponadto wręczono 6 wyróżnień. 


Lista zwycięzców konkursu: 


Kategoria do 4 lat:

I miejsce Antoś Błaszczak

II miejsce Antoś Rykowski 

III Rafał Brach 

Wyróżnienia: 

Emilia Ostaszewska

Antoni Matuszak


Kategoria 5-8 lat:

I miejsce Maja Dębska

II miejsce Marcel Jeznach 

III Franciszek Klusiewicz 

Wyróżnienia:

Oliwia Krysińska

Oliwia Śledź


Kategoria 9-12 lat 

I miejsce Maja Zakrzewska 

II miejsce Maja Komorowska

III miejsce Jakub Ciecierski 

Wyróżnienia:

Natalia Górska 

Olena Jeznach 


Kierując się staropolskim obyczajem dzielenia się z najuboższymi, zwłaszcza w magicznej atmosferze świąt Bożego Narodzenia, spółka Cedrob postanowiła zorganizować kiermasz charytatywny dla pracowników, podczas, którego będą mogli kupić ozdoby choinkowe, zgłoszone w konkursie. Cały dochód z akcji zostanie przekazany na wsparcie mieszkańców Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Socjalizacyjnej w Ciechanowie. Zapraszamy wszystkich do udziału w kiermaszu świątecznym i wsparcia potrzebujących!Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki..